Image

درباره ما

شرکت فراطب جراح با بهره‌گيري از توان و تجربه مديران و كاركنان شركت و نيز حمايت‌هاي مراكز درماني و بيمارستاني كشور، روند رو به رشد خود را حفظ کرده و در حال حاضر در زمينه عرضه تجهيزات مصرفي در بیش از 800 مرکز درمانی و بیمارستانی معتبر، درکلیه استان‌های کشور به فعاليت خود ادامه دهد.

درباره فراطب

موفقیت شرکت در طول سال‌های فعالیت خود بیش از هرچیز، مرهون حسن نظر و حمایت‌های مشتریان بوده و از این بابت مدیون آن‌ها می‌باشیم. لذا تلاش داریم تا تمام توان خود را برای جلب رضایت مشتریان بکار گیریم. به همين منظور برنامه‌های نظرسنجی و رضایت سنجی از مشتریان به اجرا گذاشته شده است.
در این برنامه‌ها که به صورت دوره‌ای به اجرا گذاشته می‌شود نظریات مشتریان در مورد موضوعات مختلف از قبیل کیفیت، فروش، خدمات، تحویل و غيره جمع‌آوری و مورد بررسی قرار می‌گیرد و در نهایت بر اساس نظرات مشتریان، اصلاحات و بهبود‌های مورد نیاز در رویه‌های داخلی انجام ‌می‌گردد.
هم چنين به منظور شناسایی و جذب مشتریان، فروش و ارائه محصولات و خدمات، فرا در تلاش است تا با کمک نرم افزار مدیریت مناسب و یکپارچه ارتباط با مشتریان (Microsoft Dynamic CRM) مدیریت اثربخش این حوزه حیاتی از فعالیت‌های خود را محقق سازد.
به منظور تامین شرایط مناسب برای عملکرد مطلوب کالا‌های این شرکت در مراکز درمانی و بیمارستانی، گارانتی تعویض یکساله کالا‌ها در مورد تجهیزات دائم مصرف در گروه کابل‌های بیمار و مانیتورنگ و پروب‌های پالس اکسی متر ارائه می‌گردد. هم چنين جهت رفع نیاز‌های ضروری مراکز درمانی و بیمارستانی، قابلیت‌های داخلی که تضمین کننده اجرای این برنامه است، شامل برنامه ریزی دقیق سفارشات، نگهداری حداقل موجودی‌ها در سطح مناسب، بهره گیری از سیستم اطلاعاتی جامع، رویه‌های دقیق داخلی در زمینه تحویل کالا، همکاری با شرکت‌های حمل و نقل معتبر برای تحویل به موقع و سریع سفارشات و در نهایت رویه‌هایی برای پیگیری و اطمینان از تحویل کالا‌های سفارش داده شده ، تدوین و به اجرا گذاشته شده است.