ساعت کاری شنبه تا چهارشنبه (15:30-7:30) ، پنجشنبه (12:00-8:00)

نمایشگاه تجاری Medica 2022 - دوسلدورف، آلمان

نمایشگاه تجاری Medica در دوسلدورف، یک انجمن جهانی پزشکی، نمایشگاه و کنگره بین المللی است. بیش از 5000 غرفه‌دار از اقصی نقاط جهان آخرین دستگاه‌ها، محصولات و سیستم‌های خود را در زمینه مراقبت‌های سرپایی و بستری در مدیکا ارائه می‌کنند.

از محورهای این نمایشگاه می‌توان به الکترو پزشکی، فناوری پزشکی و آزمایشگاهی، تشخیصی، فیزیوتراپی، فناوری ارتوپدی، لوازم و مواد مصرفی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، مبلمان پزشکی برای کلینیک‌ها و مطب‌ها اشاره کرد. برنامه حمایتی گسترده‌ای شامل سخنرانی‌ها، و میزگردها، و همچنین کنفرانس‌ها و انجمن‌ها در این نمایشگاه وجود دارد که اطلاعاتی را در مورد موضوعات جاری در بخش بهداشت ارائه می‌دهد. همزمان با بزرگ‌ترین نمایشگاه تجاری پزشکی جهان (Medica Düsseldorf)، نمایشگاه بین‌المللی COMPAMED در حوزه صنعت تامین‌کنندگان پزشکی و توسعه محصولات برپا می‌شود.

هر ساله گروه فرا برای بازدید از شرکت‌های همکار با سبد محصولات مرتبط و همچنین آشنایی با سایر شرکت‌ها و محصولات جدید پزشکی و نوآوری‌ها در مدیکا شرکت می‌کند.

برچسب ها :

فراطب جراح

شركت فرا طب جراح، در سال 1385 با هدف کمک به توسعه صنعت تجهيزات پزشکي و با تمرکز بر واردات، توزيع و فروش تجهيزات مصرفي موردنياز مراکز درماني کشور تاسيس گرديد.


آدرس : تهران، خیابان بخارست (شهید احمد قصیر)، خیابان هشتم، پلاک ۳، طبقه ۱
تلفن: ۸۹۳۸۵-۲۱-۹۸+ (۳۰ خط) / کدپستی: 1514736711