ساعت کاری شنبه تا چهارشنبه (15:30-7:30) ، پنجشنبه (12:00-8:00)

نمایشگاه بین‌المللی ایران مد 2023

نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات و ملزومات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی ایران مد از تاریخ 18-21 مهرماه 1402 در محل نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب برگزار شد.

رویداد ایران مِد 2023، برای نمایش آخرین نوآوری در صنعت تجهیزات پزشکی است و فرصتی ویژه برای تأمین کنندگان (غرفه داران) و همچنین فعالین، مصرف کنندگان و خریداران، محصول نهایی(بازدیدکنندگان) است، تا بایکدیگر ملاقات کرده، ایده ها و تجربیات خود را در کنار کارگاه‌های آموزشی متعددی که برگزار می‌شود به روز کرده، در مورد روندهای آینده بیاموزند، با محصولات و خدمات جدید در بخش تجهیزات پزشکی آشنا شوند و از این طریق الهام بگیرند و تجارت خود را توسعه دهند.

گروه پزشکی فرا متشکل از شرکت‌های؛ فراطب جراح، فراطب دنان و آرسان تجارت آباریس به عنوان یکی از فعالین حوزه تجهیزات پزشکی کشور که سال‌هاست با شعار " به ارتقاء سلامت جامعه متعهدیم" در این عرصه خدمتگذار جامعه پزشکی است، در بخش‌های تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی و دندانپزشکی در نمایشگاه ایران مد حضور یافت و محصولات خود را به بازدیدکنندگان محترم معرفی کرد.

برای مشاهده تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید

برچسب ها :

فراطب جراح

شركت فرا طب جراح، در سال 1385 با هدف کمک به توسعه صنعت تجهيزات پزشکي و با تمرکز بر واردات، توزيع و فروش تجهيزات مصرفي موردنياز مراکز درماني کشور تاسيس گرديد.


آدرس : تهران، خیابان بخارست (شهید احمد قصیر)، خیابان هشتم، پلاک ۳، طبقه ۱
تلفن: ۸۹۳۸۵-۲۱-۹۸+ (۳۰ خط) / کدپستی: 1514736711